Veresegyházon a járvány: egy fő koronavírusos - frissítve: az önkormányzat is megerősítette

2020-03-18

Egy veresegyházi személy megfertőződött a koronavírussal - erről a Veresegyházon működő Marika Konyhája Családi Gyorsétterem számolt be facebook-oldalán. Az információt hivatalos forrásból még nem erősítették meg, de az étterem tulajdonosának közeli hozzátartozójáról van szó, így az a hivatalos megerősítés hiánya ellenére hitelesnek tűnik. A hírt vasárnap tudták meg, az éttermet hétfő reggel bezárták.

Tisztelt Veresiek, Ismerőseim! A félreértések elkerülése végett, szeretném röviden tisztázni, hogy egy közeli családtagom sajnos coronavírus fertőzött. Vasárnap este tudtuk meg a hírt, másnap reggel éttermünket bezártuk. A Marika Konyhája dolgozói és vezetői közül mindenki egészséges és jól van. A környezetünk védelmében önkéntes karanténba vonultunk. A családtagom a körülményekhez képest jól van, kórházban van, remélem hamarosan meggyógyul és kiengedik. Egészséget és Kitartást kívánok Mindenkinek ebben a nehéz időszakban! Holhos Gábor

- olvasható a gyorsétterem tájékoztatásában.

Önkormányzat: 1 fő fertőzöttről tudunk

Az Önkormányzat megerősítette, hogy Veresegyházon 1 fő fertőzöttről tudomásuk van, akinél március 14-én rendelték el a hatósági házi karantént.

Az még kérdés számunkra, hogy ténylegesen fertőzüöttről van-e szó, hiszen ha csak házi karantént rendeltek el, akkor lehet, hogy az illető nem fertőzött, csak kontaktszemélyként került látókörbe. Újabb kérdéseinket ezzel kapcsolatban megküldtük a veresegyházi önkormányzatnak,

Veresegyház-Online

Kép forrása: Marika Konyhája Családi Gyorsétterem

Hozzászólás

Eseménynaptár

h k s c p s v
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 

Címkék

Tartalom megosztás